Aktuality / Facebook

18.12.2017

Konec výroby pro rok 2017 – aktualita z našeho Facebooku:

„Tak, je pondělí před půlnocí a balíky, co měly být právě na třídění v PPL jsou stále v naší dílně. Nedá se nic dělat, naložíme zítra všechno co máme expedovat do našeho auta a odvezeme na depo do HK. Tímto také ukončujeme pro letošek výrobu.

Nudit u televize se ale nebudeme. Kam šlápnu, brkám o strojky, které jsem posháněl teď na podzim a čekají, až jim udělám místo. Musíme provést velký úklid, výrobu přípravků a nějakého vybavení pro skladování materiálu a polotovarů, potřebuji umístit do tepla velký kompresor, nastavit rozvody, vyrobit sušičku na Klapačky… no, je toho spousta. A také bych chtěl stihnout připravit několik nových výrobků na jaro.

Takže Vám všem prozatím přeji co nejméně nervů v předvánočním shonu a jistě se ještě do Vánoc nějak projevím. díky, Jirka“

Jenom doplním, že objednávky přijímáme stále, dodány budou po Novém roce. J.

 

Plánované cesty a závozy:

V současné době nemáme žádné závozy plánovány.  Díky, J.Z.

 

Od 23.6. 2017 plánujeme rodinnou dovolenou, tedy předpokládám, že po tři týdny bude provoz velmi omezen. Jistě stihneme vyřídit objednávky přijaté do 19.6. Díky za pochopení, Jirka

 

 

Facebook Posts

... See MoreSee Less

View on Facebook

Další evoluce naší "globální" firmy. Poradíme si i s nerezem a na hliník trénuju. 🙂 J. ... See MoreSee Less

View on Facebook

Tak aby Krajánků letos nebylo málo, máme v peci i dva SuperKrajánky.

A ještě něco se nám tam ohřívá. Schválně, kdo uhodne, jaký výrobek kosmické technologie jsem (samozřejmě na přání manželky) vyrobil? 🙂 Jirka
... See MoreSee Less

View on Facebook

Osmiválcová pilka? Žádný problém! 🙂 J. ... See MoreSee Less

View on Facebook

Manželka prorokuje, že se letos ukrajánkujeme. 🙂 J. ... See MoreSee Less

View on Facebook

Krásné Vánoce!

A ať najdete pod stromečkem spoustu užitečných dárků!
🙂 Jirka
... See MoreSee Less

View on Facebook

Dnes si dovolím prosdílet jeden příspěvek i s průvodním komentářem:

LEX - Sdružení na ochranu práv majitelů zbraní sdílel(a) album uživatele Dům dětí a mládeže Choceň.
21 prosinec v 17:08 ·

Dnes jsme obdrželi tento skvělý příspěvek o práci s malými střelci

»Protože je zřejmé, že proti nám, legálním držitelům zbraní je vedena kampaň, dovoluji si nabídnout svůj příspěvek. Věřím, že spousta dalších jako já dělá to samé a je třeba to prezentovat i přes určitý ostych, který jistě nás, neuvyklé, provází.

Jde o práci s dětmi a mládeží, kde na té opravdu nejnižší úrovni seznamujeme malé střelce s bezpečnou manipulací se zbraněmi, respektu k nim a základům sportovní střelby. Předáváme dětem svoje zkušenosti a ve svém volném čase a prakticky zadarmo na sebe bereme velkou zodpovědnost.

Pracujeme tam, kde ČSS ještě nefunguje a máme radost, když nějaké „naše“ dítko najde doma dostatek podpory a zapojí se do vyšších soutěží.

Po neprohlasování ústavního dodatku v Senátu a následné diskuzní smršti jsem před naším turnajem oslovil senátora p. Radko Martínka s nabídkou se zúčastnit našeho Vánočního střeleckého turnaje. Byl jsem připraven mu obšírněji představit práci takových jako jsem já, ukázat mu, že nejsme pouze parta ozbrojených podivínů (jak nás vykreslují média) a vysvětlit mu naše obavy ze ztráty našich zákonem daných svobod.

Bohužel se mi v obsáhlém e-mailu omluvil a poskytl DDM Choceň materiální zajištění akce, za což mu velmi děkuji. V komunikaci s p. Martínkem budu pokračovat i nadále.«

Jiří Zahradník, vedoucí kroužku Sportovní střelby při Dům dětí a mládeže Choceň, člen LEX a ČSS (www.shooting.cz | Czech Shooting Team)

www.facebook.com/ddmchocen/posts/1958585541050593

-- Miloš
... See MoreSee Less

14. 12. 2017

View on Facebook

Jsou ty Vánoce, tedy je načase tak nějak zhodnotit co se nám povedlo a kde jsme pomocnou rukou přispěli.

Tak třeba zde - zajištění cen pro malé závodníky v ultimátním závodě 24hodin Non-stop Choceň.

A kdyby jste nevěděli, jak vypadá ono individuum, které toto píše, tak jsem ten na jedničkou. 🙂 Jirka
... See MoreSee Less

View on Facebook

Tak, je pondělí před půlnocí a balíky, co měly být právě na třídění v PPL jsou stále v naší dílně. Nedá se nic dělat, naložíme zítra všechno co máme expedovat do našeho auta a odvezeme na depo PPL do HK. Tímto také ukončujeme pro letošek výrobu.

Nudit u televize se ale nebudeme. Kam šlápnu, brkám o strojky, které jsem posháněl teď na podzim a čekají, až jim udělám místo. Musíme provést velký úklid, výrobu přípravků a nějakého vybavení pro skladování materiálu a polotovarů, potřebuji umístit do tepla velký kompresor, nastavit rozvody, vyrobit sušičku na Klapačky... no, je toho spousta. A také bych chtěl stihnout připravit několik nových výrobků na jaro.

Takže Vám všem prozatím přeji co nejméně nervů v předvánočním shonu a jistě se ještě do Vánoc nějak projevím. 🙂 díky, Jirka
... See MoreSee Less

View on Facebook

Když prostě potřebuješ svářet... ... See MoreSee Less

Svařovat prostě musíš chtít 🙂

View on Facebook

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Share