Objednání a ceník

K objednání našich výrobků můžete využít několika cest :

1.  Nejjednodušší je objednání po telefonu. Potvrdíme Vám okamžitě datum dodání, cenu a zodpovíme i dotazy technického charakteru.

 722 445 441 (pondělí až sobota – 8 až 19 hodin)

 

2.  Objednávat lze též e-mailem:

jirka@drzakynadrevo.cz

info@drzakynadrevo.cz

3.  Nebo použijte tento krátký objednávkový formulář. Po odeslání tohoto formuláře Vám do 12 hodin potvrdíme na Vámi zadaný e-mail doručovací údaje. Pokud tyto neobdržíte, prosím, kontaktujte nás telefonicky.


Naše výrobky zasíláme ponejvíce přepravní společností PPL.  Tedy pokud nestíháte přebrat zásilku, stačí vybrat smluvní provozovnu, my zašleme a pro balík si přijedete kdykoliv se Vám to hodí a mají otevřeno.

Máme zde zasilatelskou smlouvu s PPL na Slovensko a nově je v nabídce i zasílání na jejich smluvní Parcel Shopy. Cenu zadávám do objednávky přepravy v Kč,- , zákazník na Slovensku zaplatí tuto cenu po přepočtu kurzu na EUR,- podle kurzu, který používá PPL.

Ceny jsou konečné, nejsem plátce DPH. Ceník je platný od 1.9.2023

Standardně zasíláme naše výrobky přepravní společností PPL. V případě větší objednávky nebo nadrozměrného výrobku Vám rádi objednané zboží zavezeme. Cenu dopravy domluvíme individuálně, ale většinou jde pouze o pokrytí nákladů na palivo.

Naplánované cesty najdete na Aktuality/Facebook a samozřejmě rádi Vaši objednávku podle našich možností přidáme do závozu a netřeba dodávat, že takto lze ušetřit nemalou částku.

Felicia Van plus polep AB design www.drzakynadrevo.cz
Felicia Van plus reklama AB design

Obchodní podmínky:

VRÁCENÍ ZBOŽÍ VE STANDARDNÍ 14DENNÍ LHŮTĚ

U nás zakoupené zboží můžete vrátit bez udání důvodu během zákonné 14denní lhůty od data jeho převzetí. Platí to samozřejmě i na objednávky s osobním odběrem. Právo se nevztahuje na objednávky v rámci obchodní či podnikatelské činnosti, tedy pokud je na faktuře uvedeno vaše IČ.

Doporučujeme vrátit zboží v nepoškozeném obalu

Obal není předmětem koupě ani součástí koupené věci. I přesto máme právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. Tyto náklady jsou vždy individuálně posouzeny a jako takové jsou poté zákazníkovi naúčtovány a započteny s částkou za vrácené zboží.

Zboží si můžete vyzkoušet

Nemělo by však dojít k jeho zjevnému opotřebení. Zboží může být použito, ale je třeba myslet na náklady, které budeme mít s uvedením zboží do původního stavu a které mohou být požadovány k úhradě.

Účtování těchto poplatků předejdete, pokud zboží uvede do původního stavu sami (očištění, zkompletování, správné zabalení apod.) S ohledem na různorodost zboží je každý případ odstoupení od smlouvy řešen individuálně.

Dodržení 14denní lhůty

Pro dodržení lhůty je rozhodující, kdy je odstoupení od smlouvy odesláno. Lhůta pro odstoupení se tak považuje za zachovanou, pokud spotřebitel v jejím průběhu odešle podnikateli oznámení, že od smlouvy odstupuje.

Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 kalendářních dnů, nikoliv pracovních, a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží spotřebitelem (např. převezme-li si zákazník zboží v pátek, doba pro odstoupení se počítá od soboty včetně).

Jaké dokumenty přiložit?

Ke vrácenému zboží doporučujeme vždy přiložit dokument, který potvrdí, že jste zboží zakoupili u nás a usnadní nám identifikaci daného zboží a požadavku.

V co nejkratším termínu od zaslání tohoto odstoupení je potřeba, abyste nám předali zakoupené zboží. V tomto případě nevzniká právo na proplacení nezbytných nákladů spojených s přepravou zboží k prodávajícímu.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Share

Napsat komentář