Ostatní výrobky

Škrabka na boty

Užitečný pomocník k očistě obuvi při práci na zahradě. Dříve byly tyto škrabky před každým domem, dnes je nabízím jako přenosného pomocníka, kterého si zašlápnete tam, kam potřebujete. Povrchová úprava oranžovou práškovou barvou pro dobrou viditelnost v trávě, šířka 300mm. Cena škrabky je 210,- Kč. Při zakoupení společně s Pořízkem nebo s Klapačkou platí zvýhodněná cena škrabky 140,- Kč.

Stojany na kola

Vyrobíme stojany na kola podle potřeb zákazníka. Jednostranné, oboustranné, na pospojování do řady, v barvě i pozinku apod. Cenu domlouváme podle potřeb zákazníka a velikosti stojanu.

Stojan na tři kola
Stojan na tři kola
Stojan na 12 kol
Stojan na 12 kol
Stojan na 12 kol
Stojan na 12 kol

Vozík na převážení kovových popelnic. Více na samostatné stránce http://drzakynadrevo.cz/vozik-na-popelnice/

Vozíky na popelnice
Vozíky na popelnice

Může se stát, že máte vlastní kolečka a chtěli by jste jimi vozík osadit. Pro nás to není problém. Potřebujeme znát průměr a délku náby, případně tvar kolečka. Vozík dokážeme vyrobit i jako víceúčelový – v galerii je vozík s nábami 20/75 mm pro osazení bantamovými kolečky a vybaven plošinkou pro přehoz plastových sudů. Cena atypu podle dohody o provedených úpravách, nicméně se bude lišit od základního provedení v řádu desetikorun.

Vozík atyp

Renovace a výroba kovových konstrukcí

Umíme opravit nebo vyrobit věci ze železa za ceny více než příznivé.

renovace grilu
renovace grilu
renovace grilu
renovace grilu

Renovace grilu

 Kozičky na převoz dlouhého materiálu na přívěsném vozíku

 Pro převoz dlouhého materiálu používám nasazovací kozičky. Bez problémů dokážu přezézt 400 kg šestimetrových tyčí na přívěsném vozíku aniž bych tyče poztrácel. Tyto kozičky rozloží váhu nákladu na podlahu vozíku a ochrání bočnice vozíku před poškozením.

Prověřeno jednou z nejhorších silnic v ČR. Pokud budete mít o výrobu koziček zájem, kontaktujte mne prosím. Cena se bude pohybovat kolem 700,- Kč za kozičku podle vázacích úchytů a povrchové úpravy, na rozměrech se domluvíme. Na obrázcích jsou kozičky ošetřené přípravkem Zinga.

kozičky do vozíku pro převoz dlouhého materiálu
kozičky do vozíku pro převoz dlouhého materiálu

Ocelové terče pro sportovní střelbu

jako aktivní střelec jsem vyrobil několik ocelových terčů pro pistolové ráže s olověnými střelami. Vše funguje, překlápěčka chodí spolehlivě od 7,65Br. Lehké, přenosné, rozebíratelné a spoustu zábavy zaručeno.

Pokud budete mít zájem, dejte vědět. Rád vyrobím i ostatním.

Terče

Jenom, na jednotnou střelu z brokovnice to jaksi není, ale zato je vidět, že to svářím dobře.

A pro zajímavost – gril, který jsem kdysi vyrobil jako výkupné za svoji první CO2 svářečku. Exponát je neprodejný, pravidelně používaný a u rodiny i hostů velmi oblíbený 🙂

Zahradní gril z bojleru
Zahradní gril z bojleru

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Share

Napsat komentář