Reference

 

4.5.2019  Pár fotek od spokojeného zákazníka. Moc děkuji! 🙂 J.

8.3.2019 mail od zákazníka, moc děkuji! 🙂 J.

Dobrý den,

když mě manželka před 14 dny ukázala Vaše webové stranky, přečetl jsem je jedním dechem a v hlavě jsem měl okamžitě jasno. Objednat pořízek. Další den jsem vyřídil telefonickou objednávku s Vaší paní a pak už jen netrpělivě čekali na dodání. Došlo dle domluvy, paráda. Další den jsme to s napětím vyzkoušeli a „všechna čest“, Pořízek nezklamal .

Mám kotel na drěvo a dřevem už topím 20 let. Pila „štílka“ M261 je samozřejmost a tohle je věc, která tomu všemu chyběla. V lese řežu délky 90 cm , nebo 180-190 cm (dle síly ) a doma to zkracuji na polena 45-50 cm. Malé množství řežu na cca 22 cm do krbáčů.

Pořízek výrazně zvyšuje produktivitu práce a hlavně její bezpečnost. Žádné lezení po hromadě dřeva a postupné odřezávání…., tohle už mám za sebou, taktéž i pád z hromady dřeva s běžící motorovou pilou, dobře vím o co jde….Tady si naměřím jeden přečuhující kraj na cca 47 cm mimo, a pak už jen 3 řezy a polena stejné délky jsou na světě, okamžitě vyskládat do přístřešku a znovu naplnit Pořízek…

Ideální sestava na řezání je : hromada dřeva, Pořízek a následně hned vedle těsně Pořízku přístřešek na skládání. Pokud se tohle podaří sladit, minimální prostor mezi Pořízkem“ a hromadou dřeva na jedné straně a prostorem na skládání na straně druhé, pak odpadají veškeré manipulační práce a produktivita je „úžasná“.

Kdo má kotel na dřevo, tak sám ví, že se musí topit co nejvíce suchým dřevem, aby využitelnost při zplynování byla maximální. Což laicky řečeno obnáší neustálé řezání dřeva do „foroty“ a tohle všechno je časové náročné… V Pořízku vidím výrazné zrychlení řezání dřeva při řezání stejných délek. A myslím,že přísloví : práce se stane hrou“, není daleko od pravdy… přiznám, že jsem nadšenej

Na příští týden jsem už pozval pár kamarádů, (…dřevotopičů…) kterým chci tuhle věcičku ukázat v akci.
Toť , dle hesla : “ dobrá věc se chválí sama “

Přeji hezký den při vymýšlení takových úžasných pomocníků.

B. L. Dolní Lukavice

18.4.2018

„Dobrý den pane Zahradníku,

po několika měsíčním prohlížení videopráce na Vašem pořízku a podobných zařízení uvedených na you tube jsem přesvědčil svoji ženu o nutnosti pořízení pořízku, bez kterého nemůže chlap prostě existovat. Objednal jsem a na můj svátek 19.3. pořízek dorazil. Teprve tento týden jsem přijel do chaty, zařízení sestavil, naplnil jej habrovou kulatinou a zavolal manželku na testování. Výkonnou pilu mám a tak po 10 min. bylo vše pořezáno.
Žena, která je většinou k mým hračkám nedůvěřivá, prohlásila – tak to je na chatařskou Nobelovu cenu.
a tak ještě za mne, moc děkuji za vynikající výrobek – prostě bomba

s pozdravem JH“

16.4.2018

DoubleKrajánek v akci, děkuji za fotky do Přerova. 🙂 J.

16.4.2018

„Přeji hezký den pane Zahradníku. Tak jsem klapačku konečně vyzkoušel, je to super pomocník ! Trochu jsem si jí vylepšil, ale jen pouze co se týká těch hlavních šroubů, které drží čelist. z od Vás dodaných šroubů jsem vyrobil čepy, neboť ceny již hotových čepů jsou vysoké. Posílám Vám foto. S Vaším výrobkem jsem maximálně spokojený. V. Ch.“

29.1.2017. video od pana Něšpůrka z Těšic. Moc děkuji! :-).

4.11.2016, M.K. Bílovec

Zdravím, pane ZAHRADNÍK
a zároveň mockrát dík za pořízky! Minulý víkend jsem konečně vyzkoušel a práce s pořízkem byla FANTASTICKÁ! Velikánskou radost mi udělal už jen fakt, že pořízek vlezl do jedničkové kombi fabky pěkně krásně napříč do zavazadlového prostoru. Snad dva cm byla rezerva. Zkrátka jak na míru akorát. K tomu ele pilu. a povídám, „cirkulárka naložená“, a ještě tolik volného prostoru! Díky super skladné konstrukci mimo pořízek jsme mohli naložit ještě věci potřebné k výrobě 4 dušičkových věnců, osobních věcí a rodinný nákup pro delší víkend na chalupu!
Pořízek smontovaly děti než jsem si nachystal pilu. Krátce mrknul na návod, hlavně na zásadu silnější dřevo dospodu, pak tenčí, silnější nahoru. V kombinaci s ele Stihl MSE 220 s 1,6 mm a dlátovými zuby to byl koncert a FIČÁK !!!!!! I manželka / věčný kritik, co jsem to zas pořídil za forichtunk :-)/ byla vykulená, jak je to produktivní . Naložit na pořízek, dva řezy ….a hromada špalků. Mně se nejvíc líbilo, jak se sesype celá hromada špalků, když do prořezané hromady na pravé straně strčím. Kdyby byly přistavené kolečka, spadly by špalky přímo do korby!
No na začátek super, práce nesmírně bavila a efektivní, produktivní!

26.9.2016 ing. M. Š., Veĺký Krtíš

Dobrý deň pán Zahradník,

pořízek mi prišiel v poriadku. Dnes som ho po prvýkrát vyskúšal a som nadšený. Je to úžasný pomocník, je kvalitne vyrobený, jednoducho sa používa a veľmi zrýchľuje prácu. Dnes som na ňom rezal dosky na triesky na podkurovanie. To, čo nám vlani trvalo dvom pol hodinu som teraz mal spravené sám za päť minút – triesky na celú zimu. Nebanujem, že som si pořízka kúpil, banujem, že som si ho nekúpil už skôr.
 

24.8.2016, Náchod

Pár fotek od pana M.P., majitele zeleného Pořízku. Děkuji!

Stojan na řezání dřeva Pořízek v práškové barvě
Pořízek
Stojan na řezání dřeva Pořízek v práškové barvě
Pořízek

24.4.2016, Café Šantán Choceň, renovace grilu

Renovace grilu pro Šantán Choceň
Renovace grilu
Renovace grilu pro Šantán Choceň
Gril po renovaci

7.4.2016, paní E. M., Praha

Dobrý den,

zapomněla jsem Vám napsat, že oba pořízci přišli přesně jak jste avizoval. Díky moc, velmi zpožděně. Musím říct, že řezání dřeva jsem tak pohodlně nezažila a jsem ráda, že Vás můžu doporučit dále.

Díky moc a klidný týden přeji.

E.M.

 

14.2.2016, Ing. P.K., Báb, SK

Dobry den, pan Zahradník,

Vašu (teraz už moju) klapačku som včera s úspechom vyskúšal, a to, čo sme na obyčajnej koze predtým pílili dvaja, som na klapačke napílil sám za trojnásobne kratší čas. Potvrdilo sa to, čo som pred kúpou klapačky čítal na Vaších stránkach. Je to skvelý pomocník a jediným problémom je to množstvo napíleného dreva, ktoré potom treba uložiť do drevárne.
 
Samozrejme súhlasím so zverejnením vyššie i predtým uvedeného v rubrike recenzií.
 
Zdraví Vás P.K.
……………………………………………..

Dobrý deň, pán Zahradník,

klapačka včera dorazila do Bábu. Drevo v nej drží perfektne, ale rezať ešte nemôžem, stále tu prší. Som rád, že som nepodľahol držiakom z H**** a m***.cz s plechovým zubami.
Ďakujem za Vašu poctivú prácu!
 
Zdraví Vás P.K.
 
P.S. Niektoré matky som zamenil za krídlové.

1.2.2016, P. Š. Nový Telečkov 

Dobrý den, včera mi v naprostém pořádku dorazila mnou objednaná KLAPAČKA 160. Chtěl bych Vám tímto poděkovat za rychlost dodávky a velmi dobrou kvalitu zabalení zboží.  Nyní už jenom čekám a těším se až mi dovolí počasí a já budu moct vyzkoušet, jak se s klapačkou pracuje.

K samotné klapačce můžu říct jen to že tak pevnou a robustní konstrukci jsem opravdu nečekal. Oproti konkurenčím výrobkům jasně vedete a pokud bych měl bodovat na stupnici 1 až 10 tak dávám 10 bodů.

2.12.2015, J. K. Stráž nad Nisou

Sděluji, že vše v pořádku dorazilo a spokojenost obrovská. Bezva vynález. Práce jde 8x rychleji. Díky a úspěch Vaší práci. J.K., Stráž nad Nisou.

9.11.2015, J. N., Praha, Pořízek

Dobrý večer,
Na tom svém jsem dnes nařezal přes 2 kubíky dřeva a jde to skvěle. Pořízek předčil mé očekávání. V porovnání s nabídkou různých stojanů prodávaných v obchodech a hobby marketech hraje pořízek jinou ligu. Dle mého laického názoru je to daleko efektivnější než řezat dřevo na cirkulárce. S tou sice osobní zkušenost nemám, ale už z podstaty věci mi na pořízku přijde řezání objemu dřeva rychlejší.

Dostat to do hobby řetězců, eshopů, prodejen motorových pil, nebo alespoň jednotlivých železářstvích na menších městech by byla výhra. Prodávalo by se to samo…. Ty krámy co tam mají se s tím nedají srovnávat.
6.10.2015, F.V. Dobříš

Dobrý den pane Zahradníku,
už to bude rok, co jsem u Vás objednal 2 ks pořízku, tyto jsem i ve Vámi uvedeném termínu obdržel. Až dnes jsem se dostal k tomu, abych Vám napsal svou plnou spokojenost s Vaším výrobkem. Nemá prostě z mého pohledu chybu a to i když používám pilu menších parametrů, než jsou Vámi doporučovány – délka a výkon.
Včera si pořízek zapůjčil náš syn a dnes mi poslal tuto SMS “ pořízek parádní !“
Mohu jej s klidným svědomím doporučit.

2.10.2015, A. F. Bělá nad Radbuzou

Hezký den přeji p. Zahradník.
 
Dnes jsem poprvé pořádně vyzkoušel „Pořízka“ v plné zátěži při celodenním využití.
Byl jsem velice mile překvapen, jak jednoduchá a lehká konstrukce, ušetří spoustu práce
a nadšený z množství palivového dříví, které jsem stihl během ca 4 -5 hodin pořezat na Vašem výrobku. Absolutně nesrovnatelné s „kozičkami“ z běžného prodeje. Řízený sesyp pořezaného dřeva rovnou na kolečko a odvoz, super. Při použití doplňkové stojny pro pořez na 25 cm skvělá práce pro výrobu paliva do krbových kamínek.
 
Pilka GTM Profesional GTC 50, lišta 45,5 cm (18″), výkon 2,2 kW, klasická farmářka, palivové dříví od průměru ca 10 cm do průměru ca 35 cm, v délce 3 m, 6 m³, na špalíky v délce ca 40-42 cm, bez cizí pomoci, co mi dříve trvalo skoro dva dny a na čem jsem minimálně 4x brousil řetěz jsem zvládl na 4 pracovní zátahy s půlodinkou pauzy, bez broušení a ještě s úsporou paliva a maziva. Skvělá bezpečná práce s pomůckou šetřící práci, čas a prostředky provozu pilky.
 
Velmi děkuji p. Zahradník za výrobek, který po otestování vřele doporučuji všem,
kdo zpracovávají dřevo na palivo ať kulatinu, hranoly, krajiny i prkna na potřebné délky do kotlů. Opravdu nesrovnatelný s konstrukcemi běžně prodejných koz pro pořez dřeva a to vše ještě ve stejné cenové relaci, kde kvalita, konstrukce a provedení velice zaostávají za Vaším „Pořízkem“. Věřím, že to nebude jediný pomocník z Vaší provenience, kterého jsem pořídil.
 
S pozdravem, díkem a přáním všeho nejlepšího,
mnoha úspěchů a bezkonkurenčních nápadů a výrobků, A.F.
 

8.6.2015, J.M. Lichkov

Dobrý den,

Slíbil jsem při koupi Vaší paní, že po použití výrobků Vám napíši, zda jsem spokojen. Ano spokojen jsem. Klapačka je bytelná a stabilní ale při řezání balíků dřeva z pily jsem pracoval hlavně s Pořízkem. Práce šla rychle od ruky a musím uznat, že se jedná o zdařilého pomocníka. Vydržel i mnohem větší zatížení, než uvádíte v přiložené dokumentaci. Potíže jsem neměl ani při použití lišty 37,5 cm. Pro názornost připojuji 2 fotografie.

Řezání dřeva v Pořízku
Řezání dřeva v Pořízku
Řezání dřeva v Pořízku
Řezání dřeva v Pořízku

Martin P., Rohatec, 21.2.2015

Dobrý den pane Zahradníku,
konečně opadl sníh a já jsem mohl vyzkoušet Vaši klapačku.
Musím říct, že je to naprosto perfektní věc, která mi úžasně pomohla v řezání dřeva.
Konečně můžu řezat sám a kdy se mi chce.
Výrobek je kvalitně vyroben a plní perfektně svoji funkci, z čehož jsem měl trochu obavy.

Přeji hezký zbytek dne a děkuji.

 

Jiří Š., Nové Město nad Metují, 3.1.2015

Dobrý den pane Zahradník,

Pořízka jsem odzkoušel a jsem spokojen. Odpadne mi mnoho manipulace, budu s ním jezdit i do lesa a přímo tam na káře porcovat. Velmi dobrý poměr cena – váha – pevnost – stabilita – kvalita. Jsem rád, že jsem se neunáhlil do nějaké hrachoviny. Chlapi  koukali jak trubky a nepochopili.
Ještě jednou děkuji

 

Lubomír B., Hněvkovice, 8.6.2014

Dobrý den,

v pátek dorazila zásilka. O víkendu jsem Pořízek otestoval a je to paráda!

Díky, určitě doporučím.

S pozdravem  B. Lubomír

 


 

Pořízek, 4.5.2014,  Aukro

Dobrý den pane Jiří,
Děkují za pořízek a vozík přišlo dnes v pořádku.Docela solidní a promyšlená práce a hlavně ne China.
S pozdravem P. L.

 


 

Tomáš S., Zadní Zhořec, 4.5.2014

Pořízek

Dobrý den,
Pořízek dnes v pořádku dorazil a hned byl využit při pořezu lesní prořezávky. Je to opravdu dobrý pomocník. A v neposlední řadě musím ocenit i Vaše zpracování, máte to opravdu pěkně udělané.
Přeji krásný den a děkuji.

 


 

Martin O.,  Vizovice, 31.1.2014

Pořízek

“Díky moc za Pořízek. Nakládám mu co se na něj vejde a drží. Ušetřil mi hodně práce a řezání větví a tenčích kmenů je pohodlnější a daleko rychlejší. Dobrá práce, díky.”

 


 

Vítězslav R., Uherské Hradiště, 15.1.2014

Aukro, Klapačka 160

“kvalitní zpracování ,rychlost doručení všem doporučuji ”

 


 

Martin D., Bechyně, 26.11.2013

Aukro, Klapačka 160

“Samosvorná koza na dřevo funguje výborně. Je mohutná a stabilní. Děkuji za obchod a doporučuji.”

 


 

Václav B., Děčín, 22.10.2013

Aukro, Klapačka 160

“Vše proběhlo velmi rychle, děkuji a doporučuji všem, je to super věc. ”

 


 

Radek H…….. (radekh…….@volny.cz)

Re: Re: Klapačka

Dnes 30. 9. 2013, 8:58:46

Komu: jirizahradnik.chocen@seznam.cz

Dobrý den,
 
o víkendu jsem poprvé použil klapačku a smekám. Ještě jednou děkuji, pracuje se s ní skvěle. Vlastně to má jen jednu “nevýhodu” – za tři hodiny dopoledního řezání jsem toho nařezal tolik, že jsem to štípal a uklízel do tmy :-)
 
S pozdravem
 
Radek H……..

 


 

Od: www.uk……..cz <info@uk…….cz>
Předmět: Poděkování

Dobrý den, pane Zahradníku,

děkujeme za Vaše výrobky. Manžela jsem od té doby neviděla… Jen slyším motorovou pilu… :-D

 


 

Od: st…….@seznam.cz
Předmět: Re: Objednávka – Klapačka 160
Určitě ano, dostal jsem na Vás tip od mého otce, který ji už má. Výhledově se Vám pravděpodobně ozvu a budu kupovat ještě jednu.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Share

3 komentáře u „Reference“

 1. Dobrý večer.
  Je sice již skoro půlnoc, ale to mi nebrání abych se konečně dostal k tomu abych Vám napsal. Téma se jmenuje POŘÍZEK a celé moje povídání lze započnout, pokračovat i ukončit jedním slovem-SKVĚLÉ.
  Protože zhruba za měsíc budeme s partnerkou dědeček a babička a právě jsme s mladými dostavěli jejich dům, bylo potřeba taky opatřit dřevo na topení. Pořízek dorazil, vyzkoušeli jsme jej s půjčenou motorovkou a ještě týž den se jela koupit vlastní a pak už se jen řezalo a řezalo…….. Všichni jsou nadšeni, já jsem za hrdinu, protože jsem Vás našel, no a materiály, letáky, vizitky, které jste mi poslali jsou už taky dávno rozebrány.
  Moc děkujeme a hlavně zase se potvrdilo, že tohle umí jen a jen česká hlava a český ručičky. Ještě jednou díky a ať se Vám všechno daří.
  Josef Neckář a Romana Lokajíčková – Česká Lípa.

 2. Dobrý den.V pátek dorazil mnou objednany Pořízek.Dnes byl vyskoušený a panuje naprostá spokojenost.Děkuji za perfekní výrobek,který ulehčí práci při řezání dřeva.Taky ocenuji pěkné provedení.
  Přeji krásný den a mnoho spokojených zákazníků.Budu Vás všude doporučovat.

Napsat komentář