O nás

Dobrý den, vítejte na našich stránkách

Jmenuji se Jiří Zahradník a specializuji se na výrobu držáků a koz na řezání dřeva motorovou pilou. Všechny výrobky, které zde najdete jsou mnou vymyšleny, odzkoušeny a používány.

Svými výrobky nehodlám konkurovat 11-ti kilovým kozičkám za 799,- Kč z reklamních letáků. Nabízím stabilní a silné výrobky z kvalitních materiálů, snesoucí i hrubší zacházení tak, aby Vám k plné spokojenosti sloužily dlouhá léta. A podle Vašeho zájmu veřím, že jdu správnou cestou.

 

Ve své firmě nakupuji a používám převážně české materiály. Snažím se, abych peníze, které vydělám, vracel zpátky českým podnikům.

 

Nabídka spolupráce

S naším růstem se množí i dotazy zákazníků na dostupnost našich výrobků v maloobchodní síti. Nabízíme tedy spolupráci regionálním zahradním centrům a prodejcům zahradní techniky v České Republice.  Jsme plátci DPH, pro obchodní ceny nás, prosím, kontaktujte.

 

 Výroba

 K výrobě používám ocelové jekly tloušťky stěny 2 mm, zuby Klapaček, svařované výztuhy a záslepky Pořízků jsou standardně tloušťky 4 mm.

Moje identifikační číslo svářeče je 5365118

 Své výrobky svářím průmyslovou svářečkou LSP 250, sváry jsou přebroušené brusným kotoučem + dočištěny lamelovým kotoučem.

Výroba

Povrchová úprava je tvořena primerem a vrchní barvou Alkyton, oboje od výrobce Rust-Oleum Netherlands B.V., které se řadí k nejlepším na trhu.


A pokud by jste nás chtěli vidět, tak třeba zde, v minutě 08:00 začíná malá reportáž o nás 🙂

http://www.barrandov.tv/video/34567-nase-zpravy-19-6-2015

zahradní gril vyrobený z bojleru
zahradní gril z bojleru

Gril

 

 

Nejen prací živ je člověk a je třeba občas přiložit ruku k dílu pro radost ostatních i svou. Proto podporuji:

 
Víčko pro Míšu – Pomoc malé Míše Zahradníkové. Ačkoliv je shoda jmen náhodná, s maminkou Míši jsem pracoval v jedné firmě a vím, že moje malá pomoc jde ke správným lidem.

Víčka pro Michalku Zahradníkovou Třebechovice pod Orebem
víčko k víčku pro Mišičku

 

Autíčka Choceň – ultimátní závod modelů autíček pevně spojených s jezdcem na 24 hod. Jsem členem organizačního týmu, sponzor, konstruktér, mechanik, závodník, vedoucí závodní stáje …

Bestie, automobil vlastní konstrukce pro vytrvalostní závody
24 hodin non-stop Choceň

 

Stránky KozlaCH – můj motoweb, věnovaný cestování na motocyklech moderních i staršího data výroby a a popisující neuvěřitelné příhody našeho Motogangu od Zelené jedle.

 

Route18 – web věnovaný bývalé nejdelší československé silnici. Shromažďuji informace a snažím se oživit krásnou cestu nejen pro motorkáře.

stránky věnované nejdelší Československé silnici 1/18
Route18

 

Střelecký kroužek – také vedu střelecký kroužek při DDM Choceň. Spojil jsem příjemné s užitečným a snažim se dětem svým i mně svěřeným přiblížit krásný sport a celoživotní zájem.


A kromě výše popsaného se nám u domu každý rok objeví jedna až dvě zatoulané/vyhozené kočky.Nenaděláte nic…

Kočka
Kočka

    

Děkuji za Váš čas strávený na tomto webu !

 

Uložit

Share

Napsat komentář