Ostatní výrobky

Stojany na kola

Vyrobíme stojany na kola podle potřeb zákazníka. Jednostranné, oboustranné, na pospojování do řady, v barvě i pozinku apod. Cena za tříkolový v barvě na obrázku je 600,- Kč, za dvanáctikolový je 3000,- v žárovém zinku. Dovoz  po ČR za pár korun (LPG).

Stojan na tři kola
Stojan na tři kola
Stojan na 12 kol
Stojan na 12 kol
Stojan na 12 kol
Stojan na 12 kol

 

Vozík na převážení kovových popelnic. Více na samostatné stránce http://drzakynadrevo.cz/vozik-na-popelnice/

Vozíky na popelnice
Vozíky na popelnice

Může se stát, že máte vlastní kolečka a chtěli by jste jimi vozík osadit. Pro nás to není problém. Potřebujeme znát průměr a délku náby, případně tvar kolečka. Vozík dokážeme vyrobit i jako víceúčelový – v galerii je vozík s nábami 20/75 mm pro osazení bantamovými kolečky a vybaven plošinkou pro přehoz plastových sudů. Cena atypu podle dohody o provedených úpravách, nicméně se bude lišit od základního provedení v řádu desetikorun.

Vozík atyp

 

 

Krajánek – stojan na ukládání dřeva

Nově vyrábíme stojan na snadné skladování polen. Do stojánku se vloží a zajistí latě (nejsou součástí dodávky) a vznikne tak pevná opora pro ukládání dřeva do stohu. Šířka stojánku je 30 cm, materiál jekl 60x40x2, otvory pro zajištění latí, povrchová úprava práškovým lakem. Cena za jeden kus Krajánka je 200,- Kč, zaslání přepravní službou od 130,- Kč.

Příklad použití
Krajánek

 

 

 

 

 

 

Renovace a výroba kovových konstrukcí

Umíme opravit nebo vyrobit věci ze železa za ceny více než příznivé.

renovace grilu
renovace grilu
renovace grilu
renovace grilu

 

Renovace grilu

 

 Kozičky na převoz dlouhého materiálu na přívěsném vozíku

 Pro převoz dlouhého materiálu používám nasazovací kozičky. Bez problémů dokážu přezézt 400 kg šestimetrových tyčí na přívěsném vozíku aniž bych tyče poztrácel. Tyto kozičky rozloží váhu nákladu na podlahu vozíku a ochrání bočnice vozíku před poškozením.

Prověřeno jednou z nejhorších silnic v ČR. Pokud budete mít o výrobu koziček zájem, kontaktujte mne prosím. Cena se bude pohybovat kolem 500,- Kč za kozičku podle vázacích úchytů a povrchové úpravy, na rozměrech se domluvíme. Na obrázcích jsou kozičky ošetřené přípravkem Zinga.

kozičky do vozíku pro převoz dlouhého materiálu
kozičky do vozíku pro převoz dlouhého materiálu

Ocelové terče pro sportovní střelbu

jako aktivní střelec jsem vyrobil několik ocelových terčů pro pistolové ráže s olověnými střelami. Vše funguje, překlápěčka chodí spolehlivě od 7,65Br. Lehké, přenosné, rozebíratelné a spoustu zábavy zaručeno.

Pokud budete mít zájem, dejte vědět. Rád vyrobím i ostatním.

Terče

Jenom, na jednotnou střelu z brokovnice to jaksi není, ale zato je vidět, že to svářím dobře.

 

 

A pro zajímavost – gril, který jsem kdysi vyrobil jako výkupné za svoji první CO2 svářečku. Exponát je neprodejný, pravidelně používaný a u rodiny i hostů velmi oblíbený 🙂

Zahradní gril z bojleru
Zahradní gril z bojleru

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Share

Napsat komentář