Pořízek

Pořízek stojan na řezání dřeva
Pořízek

Praktická a bezpečná koza za skvělou cenu. To je nejoblíbenější koza “Pořízek” z naší produkce. Promyšlená konstrukce umožní hromadný pořez kulatiny, probírky, krajinek, metrů, ale i palet nebo beden na polínka od 25 cm výše. Vaše práce se stane radostí stejně jako pro více než tisíc zákazníků, kteří Pořízka používají!

Pořízek stojan na řezání dřeva 2
Pořízek

Vysoká konstrukce stojanu zaručuje dostatek prostoru pro pilu po odříznutí nejspodnějšího polena a tvar stojanu zase zajistí řízené sesypávání řezaného materiálu. Součástí balení jsou bezpečnostní vzpěry – v základu jedna s fixovacím šroubem pro stažení dřeva a podle provedení stojanu druhá samopadací, která kopíruje případný pohyb dřeva ve stojnách.

Pořízek stojan na řezání dřeva 3
Pořízek

Pořízek je rozložitelný pro snadné skladování.

Pořízek stojan na řezání dřeva 4 koza na dřevo
Pořízek rozložený

Pořízky vyrábíme ve třech základních provedení:

Modrá varianta Standard – povrchová úprava dvěma vrstvami barvy Zinorex, jedna bezpečnostní vzpěra se šroubem. Cena je 1590,-vč. DPH + doprava.

Šedá varianta Klasik – povrchová úprava systémem Alkyton (Primer+ a vrchní barva Alkyton), dvě bezpečnostní vzpěry, šrouby pro spojení stojen se základnou. Cena je 1790,- vč. DPH + doprava.

Pořízek S – dvoubarevné provedení, základna upravena Primerem a tmavě šedou barvou Alkyton, stojny otryskány a v práškové barvě Jotun Facade RAL 2008 oranžová. Cena tohoto provedení je 1940,- Kč vč. DPH + doprava.

Zelená varianta – povrchová úprava provedena v kooperaci otryskáním a práškovou barvou, ostatní stejné jako u verze Klasik. Cena je 2090,- vč. DPH + doprava.

U všech provedení si lze vybrat šířku stojen podle Vaší pily a to pro lišty 15´´/37 cm nebo 16´´/40 cm a doobjednat přídavnou stojnu pro polena kratší než 25 cm (viz. Rady a tipy).

Od 1.6.2017 nebudou na Pořízcích trojúhelníkové výztuhy a z nabídky mizí samopadací bezpečnostní vzpěry. Nadále budou všechny vzpěry dodávány se šroubem pro pevnou fixaci.

Pořízek stojan na řezání dřeva koza na dřevo
Pořízek varianty

Objednání, doprava a platba – Pořízky zasíláme v rozloženém stavu, pečlivě zabalené nově v kvalitní klopové krabici, s bezpečnostními pokyny pro práci na stojanu, návodem na postup řezů a daňovým dokladem. Cena dopravy se odvozuje od způsobu platby – při platbě předem na účet je cena nižší o doběrečné.

Preferujeme dopravu přepravní společností PPL, kde je doručení k zákazníkovi vzhledem k velikosti balíku komfortní. Pro doručení lze také využít sítě smluvních Parcel shopů PPL, kde si balík vyzvednete podle Vašich časových možností. Cena za zabalení a doručení je od 210,- Kč, veškeré informace najdete na stránce http://drzakynadrevo.cz/objednavka/.

Naše výrobky zasíláme na dobírku i zákazníkům na Slovensku za cenu dopravy nepatrně vyšší než v ČR, bez dalších poplatků pro zákazníka.

Ukázka práce na Pořízku:

Při zakoupení dvou Pořízků je množstevní sleva na kus 100,- Kč a při odeslání dvou balíků na jednu adresu je také snížená cena dopravného!  K objednání dvou Pořízků přidáváme do balení automaticky spojku na propojení dvou Pořízků. S touto spojkou lze vytvořit ze dvou Pořízků stojan delší než níže popsaný Žebřiňák.

spojka na dva Pořízky stojan na řezání dřeva 2 metry
Pořízci

Nabízíme i příslušenství k Pořízkům:

S třemi jednoduchými nástavci lze proměnit Pořízek ve stojan na šest kol. Orientační cena za tři nástavce je 700,- Kč, barva podle přání.

nástavce na Pořízek stojan na kola
Pořízek stojan na kola

 

 

Stojan na řezání dřeva Žebřiňák

 

Tento MAXI držák je primárně určen pro zpracovávání velkého množství dlouhé kulatiny. Osobně jsem na něm zpracovával kulatinu z mladého borového polomu, kde délka kmínků dosahovala i přes 4 metry. Na jedno naložení dokážete pořezat půl kubíku kulatiny do pěti minut.

maxi stojan na řezání dřeva žebřiňák
Žebřiňák

Cena Žebřiňáku je 3000 a odběr je možný pouze osobně.

Uložit

Uložit

Share

2 komentáře u „Pořízek“

Napsat komentář