Pořízek

Koza na řezání dřeva Pořízek
Pořízek

Praktická a bezpečná koza na řezání dřeva. To je nejoblíbenější koza “Pořízek” z naší produkce. Promyšlená konstrukce umožní hromadný pořez kulatiny, probírky, krajinek, metrů, ale i palet nebo beden na polínka od 25 cm výše. Vaše práce se stane radostí stejně jako pro více než čtyři tisíce zákazníků (2020), kteří Pořízek používají!

Vysoká konstrukce stojanu zaručuje dostatek prostoru pro pilu po odříznutí nejspodnějšího polena a tvar stojanu zase zajistí řízené sesypávání řezaného materiálu. Součástí balení jsou bezpečnostní vzpěry se šrouby, kterými se fixuje řezaný materiál v Pořízku a práce s motorovou pilou je rychlá a bezpečná.

Pořízek je rozložitelný pro snadné skladování.

Pořízek stojan na řezání dřeva 4 koza na dřevo
Pořízek rozložený

Pořízky vyrábíme ve čtyřech základních provedení:

Modrá varianta Standard – základní provední. povrchová úprava barvou Zinorex, jedna bezpečnostní vzpěra se šroubem. Cena je 2790,- Kč + doprava.

Pořízek Standard

Šedá varianta Klasik – povrchová úprava systémem Alkyton (Primer+ a vrchní barva Alkyton), dvě bezpečnostní vzpěry s fixačními šrouby, šrouby pro spojení stojen se základnou a možnost zvýšení stojen o +5 cm. Cena je 2990,- Kč + doprava.

Pořízek Klasik

Pořízek S – dvoubarevné provedení, základna upravena Primerem a tmavě šedou barvou Alkyton, stojny otryskány a v práškové barvě Jotun Facade RAL 2008 oranžová. Cena tohoto provedení je 3140,- Kč + doprava.

Stojan na řezání dřeva Pořízek-S
Pořízek-S

Zelená varianta – povrchová úprava provedena v kooperaci otryskáním a práškovou barvou, ostatní stejné jako u verze Klasik. Cena je 3700,- Kč + doprava.

Pořízek Zelený – prášek

U všech provedení si lze vybrat šířku stojen podle Vaší pily a to pro lišty 15´´/37 cm nebo 16´´/40 cm a doobjednat přídavnou stojnu pro polena kratší než 25 cm (viz. Rady a tipy).

Pořízek stojan na řezání dřeva koza na dřevo
Pořízek varianty

Objednání, doprava a platba – Pořízky zasíláme v rozloženém stavu, pečlivě zabalené v kvalitní klopové krabici, s bezpečnostními pokyny pro práci na stojanu, návodem na postup řezů a daňovým dokladem. Cena dopravy se odvozuje od způsobu platby – při platbě předem na účet je cena nižší o doběrečné.

Preferujeme dopravu přepravní společností PPL, kde je doručení k zákazníkovi vzhledem k velikosti balíku komfortní. Pro doručení lze také využít sítě smluvních Parcel shopů PPL, kde si balík vyzvednete podle Vašich časových možností. Cena za zabalení a doručení je od 260,- Kč, veškeré informace najdete na stránce http://drzakynadrevo.cz/objednavka/.

Naše výrobky zasíláme na dobírku i zákazníkům na Slovensku za cenu dopravy nepatrně vyšší než v ČR, bez dalších poplatků pro zákazníka. Cenu našich výrobků na Slovensko zadáváme v Kč, koncová cena pro zákazníka se řídí aktuálním kurzem Kč,-/EUR,-  používaným společností PPL.

Ukázka práce na Pořízku:

Při zakoupení dvou Pořízků je množstevní sleva na kus 100,- Kč a při odeslání dvou balíků na jednu adresu je také snížená cena dopravného!  K objednání dvou Pořízků přidáváme na přání do balení spojku na propojení dvou Pořízků. S touto spojkou lze vytvořit ze dvou Pořízků stojan delší než níže popsaný Žebřiňák.

Pořízci

Nabízíme i příslušenství k Pořízkům:

S třemi jednoduchými nástavci lze proměnit Pořízek ve stojan na šest kol. Orientační cena za tři nástavce je 2100,- Kč, barva prášková oranžová.

nástavce na Pořízek stojan na kola
Pořízek stojan na kola

Pořízek 6kol

 

 

 

 

Stojan na řezání dřeva Žebřiňák

 

Tento MAXI držák je primárně určen pro zpracovávání velkého množství dlouhé kulatiny. Osobně jsem na něm zpracovával kulatinu z mladého borového polomu, kde délka kmínků dosahovala i přes 4 metry. Na jedno naložení dokážete pořezat půl kubíku kulatiny do pěti minut.

maxi stojan na řezání dřeva žebřiňák
Žebřiňák

Cena Žebřiňáku je 7000,- Kč a odběr je možný pouze osobně a výroba je možná pouze na objednávku.

Uložit

Uložit

Share

2 komentáře u „Pořízek“

Napsat komentář